خانه
بيوگرافي
عکس
موزيک
ويدئو
دانلود
لینک
ارتباط با ما

ورود/عضويت


تعداد بازديدكنندگان


لينک به ما

::هواداران انریکه ایگلسیاس::

 

... قابل توجه کسانی که مايکل را از پدر بيشتر دوست دارند ...

۱۳۸۳/۱۱/٢۳

 
با سلام...اين مطلب بعد از چند روز پاک می شه تا کثيفی کارهای مايکل وب ما رو کثيف نکنه...!
در ضمن اين مطلب را برای اين گذاشتم تا يک سری از روی ندانستن اين مطالب از مايکل طرفداری نکنند!
 
 همون طور که احتمالاً می دانيد اين هفته محاکمه خواننده سرشناس موسيقی پاپ در شهر سانتا مارينا در کاليفرنيا آغاز شد و به عنوان يکی از مهمترين تحولات هفته، يکی دو روزی در صدر خبرها قرار گرفت.اين عکس رو هم ببينيد او چه گونه بوده و الآن...

روز دوشنبه اين هفته مايکل جکسون برای شنيدن اتهاماتش در دادگاه شهر سانتا مارينا در کاليفرنا حاضر شد. اما جمعيت علاقمند که از ساعت ها پيش به اميد روشن شدن چشمشان به جمال او و اعلام حمايت از اين خواننده محبوب در مقابل دادگاه اجتماع کرده بودند، تا توانستند هورا کشيدند و علاقمندی خودشان را به اين خواننده سرشناس ثابت کردند!

مايکل جکسون در پاسخ به تظاهرات دوستدارانش به آنها اطمينان داد که از دادگاه روسفيد بيرون خواهد آمد و گفت: "لطفاً بدون تعصب و پيش داوری به من اجازه دهيد که در دادگاه از خودم دفاع کنم. من هم مثل هر شهروند ديگر آمريکايی مستحق يک محاکمه منصفانه هستم. من تبرئه خواهم شد و با روشن شدن واقعيات، حقانيت من هم ثابت خواهد شد."

مايکل جکسون به اتهام داشتن روابط نامشروع با يک پسر بچه خردسال در دوسال پيش و در پی شکايت خانواده اين کودک محاکمه شد. از برملا شدن اين خبر تا امروز بارها اين موضوع به صدر خبرها رفته است.

مصاحبه هايی زيادی با مايکل جکسون شده و کودکان بسياری در حمايت از او با رسانه ها گفتگو کردند. چندی پيش پليس آمريکا به ويلای مجلل او موسوم به Never land يورش برد و هرچه فيلم و سند و مدرک به دستش رسيد، برای تحقيق و بررسی ضبط کرد و با خودش برد.

در گذشته هم در يک مورد که نام مايکل جکسون در رابطه با اتهام مشابهی در رسانه های جهان انعکاس پيدا کرد، خانواده کودک شاکی با قبول مبلغ قابل توجهی از طرح اين پرونده در دادگاه خودداری کردند.

در اين هفته با حضور کوتاه مايکل جکسون در دادگاه سانتا ماريا، در روز دوشنبه انتخاب و بررسی صلاحيت هیأت ژوری آغاز شد که خود احتمالاً ماه ها به طور خواهد انجاميد تا از بين صدها نفری که برای اين منظور برگزيده شدند، چند نفری واجد صلاحيت برای حضور در دادگاه به عنوان هیأت ژوری يا هیأت منصفه انتخاب شوند.

سر رو صدای محاکمه مايکل جکسون بار ديگر فرصتی پيش آورده است تا با مرور ۴۰ سال زندگی هنری بی نظير او، با اين خواننده استثنائی بيشتر آشنا شويم.

مايکل جوزف جکسون، ۴۳ سال پيش در شهر "گری" در ايالت "اينديانا" آمريکا متولد شد. در چهار سالگی به چهار برادر بزرگترش پيوست و به اتفاق و تحت نظر پدرش يک گروه خواننده خردسال به نام Jackson ۵ را تشکيل دادند. ۶ سال بعد اين گروه قراردادی با شرکت معروف Motown Records بست و يک سال بعد از آن، يعنی در سال ۱۹۶۹ آهنگ I want you back( می خواهم برگردی ) به صدر جدول آهنگ های پر فروش آمريکا راه يافت. يک سال بعد از آن به دومين آهنگ پرفروش پاپ در انگلستان مبدل شد. در سال های ۱۹۷۱ و ۱۹۷۲ به ترتيب دو آهنگی که فقط با صدای مايکل جکسون اجرا شده بود در صدر پرفروش ترين آهنگ های آمريکا قرار گرفت.

مايکل جکسون جوان در سال ۱۹۷۸ در فيلمی به نام The wiz ظاهر شد و يک سال بعد اولين آلبومش به نام Off The Wall را منتشر کرد. در سال ۱۹۸۰ برنده جايزه مهم Grammy شد که در مقايسه، جايزه اسکار در عالم موسيقی پاپ محسوب می شود. سال بعد آهنگ One day in your life برای اولين بار پرفروش ترين آهنگ روز در انگلستان شد. تا اينکه انتشار آهنگ Billy Jean مايکل جکسون در سال ۱۹۸۳ با استقبال کم سابقه ای مواجه شد و نقطه عطفی در زندگی اين خواننده به وجود آورد.

مايکل جکسون در سال ۱۹۹۴ با ماری پريسلی، دختر الويس پريسلی ازدواج کرد که چندان دوامی نياورد. در سال بعد، اولين ماجرای روابط نامشروع او با يک کودک علنی شد که به پرداخت ميليون ها دلار به خانواده شاکی منجر شد. سرانجام در سال ۲۰۰۳ يعنی دو سال پيش همين جريان رابطه نامشروع با يک پسر ۱۳ ساله علنی شد که محاکمه آن، همان طور که گفتيم از دوشنبه اين هفته آغاز شده است.

 
پيام هاي ديگران ()

_______ _ __ ______ _ __ ____ __ ________